Amfetaminę ukrywali w lodówce

(fot. Bartosz Nowakowski)

Ponad 200 gramów amfetaminy odnalazła Komenda Miejska Policji w Skierniewicach. Jak się okazuje posiadacze mieli różne miejsca na przechowywanie narkotyków. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty.

32-letnia kobieta postanowiła przejść przez tory w niewyznaczonym do tego miejscu. Zdarzenie zauważyli funkcjonariusze Służby Ochrony Kolei, którzy wezwali policję. Po przeszukaniu kobiety okazało się, że ma przy 2 gramy amfetaminy. To jednak nie koniec przeszukiwań. Policjanci sprawdzili również miejsce zamieszkania. Okazało się, że w lokalu także znajdowały się zakazane substancje.

Od początku bieżącego roku w skierniewickiej komendzie prowadzonych jest już ponad 40 postępowań związanych z posiadaniem rożnego rodzaju narkotyków oraz nielegalnych substancji odurzających niebezpiecznych dla zdrowia.

PRZECHOWYWALI W CHŁODNYM MIEJSCU

Kobieta w lodówce przetrzymywała kolejne 100 gramów amfetaminy.

W ostatnim czasie to niejedyny przypadek, w którym policjanci znajdują ukryte narkotyki w lodówce. Ponad 40 gramów amfetaminy znaleziono w mieszkaniu 32-letniej kobiety, która w weekend postanowiła zorganizować libację alkoholową. Okazało się, że część narkotyków trzymała w… zamrażarce.

Warto podkreślić, że w tym zdarzeniu funkcjonariusze mieli problem z dostaniem się do mieszkania, ponieważ kobieta twierdziła, że nie ma kluczy. Pomimo tego mieszkanka postanowiła otworzyć policjantom drzwi wyważając je… łomem.

Policjanci po wejściu do mieszkania zastali tam trzy osoby w trakcie libacji alkoholowej. Właścicielka mieszkania wraz ze swoją siostrą były pobudzone, co wzbudziło podejrzenie u funkcjonariuszy, którzy dokonali kontroli tych osób.

Aneta Nowak-Placek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach

100 GRAMÓW W PODŁOKIETNIKU PLUS MANDAT I PUNKTY KARNE

Kolejne ilości narkotyków skierniewicka policja zabezpieczyła w niedzielę (28.06). Mężczyzna kierujący auto marki Volkswagen, wjechał w strefę rynku nie stosując się do znaków drogowych (zakaz wjazdu). Patrol policji dokonał interwencji i przeszukał auto.

W konsekwencji podjętych działań kryminalni znaleźli w pojeździe łącznie ponad 100 gramów substancji zabronionych, -amfetamina i marihuana, które były ukryte w podłokietniku i bagażniku. Ponadto za popełnione wykroczenie w ruchu drogowym mężczyzna otrzymał mandat karny w wysokości 2000 zł a także 8 punktów karnych.

Aneta Nowak-Placek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach

Wszystkie osoby, przy których znaleziono zakazane substancje zostały zatrzymane i czekają na sprawy sądowe.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 7

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

na sygnale

Gospodarz stratowany przez byka nie żyje

Amfetamina znaleziona w lodówce i piwnicy

Poszukiwany złodziej elektrycznego roweru

Dachowanie auta w Miłochniewicach

71-latek ze Skierniewic odpowie za zamordowanie...

Tragiczny finał poszukiwania kobiety....

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty

Pociąg potrącił łosia. Ewakuowano pasażerów

Dwie nowe ciężarówki stanęły w płomieniach

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA