Przedstawiciele klubu regularnie pojawiają się w różnych częściach miasta, rozdając darmowe wejściówki i zapraszając mieszkańców na najbliższe spotkania.

Przedstawiciele klubu regularnie pojawiają się w różnych częściach miasta, rozdając darmowe wejściówki i zapraszając mieszkańców na najbliższe spotkania. (Unia Skierniewice)

Unia Skierniewice intensyfikuje swoje działania promocyjne mające na celu zacieśnienie więzi ze społecznością lokalną oraz zwiększenie frekwencji na stadionie miejskim. Wykorzystując nowoczesny obiekt sportowy, klub stawia na formy promocji, które mają przyciągnąć nowych kibiców i zintegrować mieszkańców Skierniewic z drużyną.

Korzystanie z nowego stadionu to dla Unii Skierniewice ogromna szansa na przyciągnięcie większej liczby kibiców. Obiekt nie tylko spełnia najwyższe standardy, ale również oferuje widzom komfort i wyjątkową atmosferę sportowych emocji. Aby zachęcić mieszkańców do odwiedzania stadionu, klub wprowadził szereg działań promocyjnych, które skierowane są do różnych grup wiekowych i społecznych.

- Główną motywacją było powstanie obiektu na miarę XXI wieku, który przyciągnie kibiców. Chcielibyśmy, aby mecze naszej drużyny stały się pewnego rodzaju „świętem” naszego miasta, okazją do integracji społecznej, momentem, kiedy wspólnie kibicujemy, dopingujemy - mówi Tomasz Gręda, wiceprezes Unii Skierniewice.

Jednym z głównych elementów kampanii promocyjnej jest rozdawanie biletów na ulicach Skierniewic. Akcja ta ma na celu zainteresowanie mieszkańców wydarzeniami sportowymi oraz zachęcenie ich do przyjścia na mecze. Przedstawiciele klubu regularnie pojawiają się w różnych częściach miasta, rozdając darmowe wejściówki i zapraszając mieszkańców na najbliższe spotkania. Dzięki temu działaniu klub nie tylko zwiększa swoją widoczność, ale również buduje pozytywny wizerunek wśród społeczności lokalnej.

- Chcemy w ten sposób zachęcić kibiców do aktywnego uczestnictwa w rozgrywkach. Jeżeli mamy zapełnić trzy tysiące miejsc na trybunach, to musimy troszeczkę od siebie dać, wyjść na zewnątrz po kibiców i o nich powalczyć. Stąd akcje promocyjne, jak rozdawanie biletów czy organizowanie akcji charytatywnych. Na pewno będziemy mocno promowali dzień meczowy. Jest mecz, więc wszyscy idziemy na Unię. Myślimy już nad akcjami na przyszły sezon - podkreśla Tomasz Gręda.

W ramach działań promocyjnych Unia Skierniewice aktywnie angażuje się również w edukację najmłodszych mieszkańców miasta. Klub regularnie zaprasza przedszkolaków na stadion, gdzie mają okazję poznać kulisy funkcjonowania obiektu sportowego oraz spotkać się z piłkarzami.

Dzieci nie tylko zwiedzają stadion, ale również uczestniczą w specjalnie dla nich zorganizowanych treningach. Takie spotkania nie tylko promują zdrowy styl życia i sportową aktywność wśród najmłodszych, ale również budują przyszłą bazę kibiców drużyny.

- W niedalekiej przyszłości planujemy wystosować zaproszenia do wszystkich skierniewickich przedszkolaków na zajęcia ogólnorozwojowe Prowadziliby je trenerzy z naszej akademii, żeby dzieci, którym spodoba się taka forma aktywności pojawiły się w naszym klubie - mówi wiceprezes Unii Skierniewice.

Kolejnym istotnym elementem strategii promocyjnej Unii Skierniewice jest współpraca z lokalnymi przedsiębiorstwami. Klub aktywnie poszukuje partnerów biznesowych, którzy chcą wspierać rozwój skierniewickiej drużyny. Firmy te, poprzez różnorodne formy sponsoringu i wsparcia, przyczyniają się do rozwoju klubu oraz integracji społeczności lokalnej. Współpraca ta przynosi korzyści obu stronom – przedsiębiorstwa zyskują pozytywny wizerunek i rozpoznawalność wśród mieszkańców, a klub otrzymuje niezbędne wsparcie finansowe i organizacyjne.

Dzięki zróżnicowanym i intensywnym działaniom promocyjnym, Unia Skierniewice odnotowuje wzrost zainteresowania meczami i zwiększoną frekwencję na stadionie. Coraz więcej mieszkańców miasta identyfikuje się z drużyną, wspiera ją na każdym kroku i aktywnie uczestniczy w wydarzeniach organizowanych przez klub. Długofalowym celem tych działań jest nie tylko zwiększenie liczby kibiców, ale przede wszystkim budowanie trwałej więzi między klubem a społecznością lokalną, co w przyszłości zaowocuje jeszcze większym zaangażowaniem i wsparciem dla Unii Skierniewice.

Widać już pierwsze efekty działań promocyjnych Unii Skierniewice. Jak mówi nasz rozmówca widać, że na trybunach w czasie meczu zasiada coraz więcej młodzieży, którą trudno jest wyciągnąć z domu. A kibice w każdym wieku są dla klubu istotni:

- Odkąd zaczęliśmy grać na nowym obiekcie, nie przegraliśmy jeszcze meczu. Jesteśmy przekonani, że ten dwunasty zawodnik bardzo nam tutaj pomaga. Władze innych klubów niejednokrotnie zwracali uwagę na świetną atmosferę, jaka panuje na naszych trybunach.

Unia Skierniewice skutecznie realizuje swoją strategię promocyjną, integrując społeczność lokalną i zachęcając mieszkańców do aktywnego wspierania drużyny. Dzięki innowacyjnym i przemyślanym działaniom, klub nie tylko zwiększa swoją popularność, ale również buduje silną, lojalną bazę kibiców, co jest kluczowe dla dalszego rozwoju i sukcesów sportowych.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 4

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

społeczeństwo

Gospodarz stratowany przez byka nie żyje

Amfetamina znaleziona w lodówce i piwnicy

Znamy gwiazdy. W tym roku scena Święta Kwiatów...

Sportowa rywalizacja integruje społeczność VEKA...

Poszukiwany złodziej elektrycznego roweru

Amfetaminę ukrywali w lodówce

Ruda: remont drogi to priorytet

Bolimów ma nowego sekretarza

Piknik parafialny w Radziwiłłowie

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA