Sportowa rywalizacja integruje społeczność VEKA Polska

W sobotę 22 czerwca 2024 r. w Sendenhorst w Niemczech odbył się międzynarodowy turniej piłki nożnej EURO VEKA, który zgromadził drużyny Grupy VEKA z Polski, Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii i Niemiec. Wśród uczestników znalazły się także zespoły spoza VEKA należące do Grupy Laumann, takie jak Gealan, Celotec, UNIORG i DBS. Słoneczna aura sprzyjała sportowej rywalizacji, a atmosfera na trybunach była równie gorąca, co na boisku.

Turniej rozpoczął się od emocjonujących rozgrywek grupowych, w których obie drużyny VEKA Polska pokazały znakomite umiejętności wygrywając spotkania w swoich grupach  i awansując do finału. W finałowym meczu zmierzyły się ze sobą drużyny VEKA Polska 1 i VEKA Polska 2, rozgrywając przyjacielski pojedynek o pierwsze miejsce.

Zwycięska drużyna VEKA Polska 1 przez cały turniej nie straciła ani jednej bramki. To spektakularne osiągnięcie zasługuje na szczególne uznanie, a drugie miejsce dla drużyny VEKA Polska 2 jest również wielkim sukcesem naszych zawodników. Ogromnym zmysłem taktycznym i talentem strategicznym wykazał się trener obu polskich drużyn, prowadząc swoje zespoły do zwycięstwa.

Zawody przebiegały w sportowej, przyjacielskiej atmosferze, a kluczową rolę odegrali polscy kibice. Bez ich wsparcia, energii i zaangażowania sukces VEKA Polska nie byłby możliwy. To właśnie dzięki nim zawodnicy mogli poczuć dodatkowy zastrzyk motywacji w drodze po puchar.

Turniej EURO VEKA w Sendenhorst był nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale także do integracji międzynarodowej społeczności VEKA. Udział drużyn z różnych krajów pokazał, że piłka nożna łączy ludzi, niezależnie od ich pochodzenia. Sukces VEKA Polska jest dowodem na to, że ciężka praca, determinacja i wsparcie kibiców są kluczem do osiągnięcia najlepszych wyników.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom, którzy przyczynili się do stworzenia niezapomnianej atmosfery tego turnieju.

 

ARTYKUŁ PARTNERA

ARTYKUŁ PARTNERA

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sport

Puchar Starosty Skierniewickiego Mirosława Beliny

Pływacy UKS Nawa rozpoczynają walkę o medale...

Nagrody dla sportowców za sukcesy w pierwszym...

Zmiany w Macovii. Sezon 2024/2025 w A Klasie...

Placek i Stopiński w Mistrzostwach Świata...

Wyjątkowa gratka dla koszykarzy

Sezon w okręgówce bez fajerwerków. Kolejny...

Młodzi pływacy mocnym akcentem zakończyli...

Unia rozpoczęła przygotowania od zmian kadrowych

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA