Wybuch butli gazowej w domu. Dwie osoby w szpitalu

(fot. Bartosz Nowakowski)

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w jednym z domów mieszkalnych w Zapadach (gmina Godzianów). W kuchni wybuchła butla gazowa, w której znajdowało dwóch lokatorów. Poszkodowani odnieśli obrażenia i zostali przetransportowani do szpitala.

Do wybuchu doszło we wtorek (23.06) w godzinach porannych. 11-kilogramowa butla znajdowała się w kuchni i była podłączona do kuchenki gazowej. W momencie zdarzenia w domu przebywały dwie osoby: mężczyzna i kobieta.

Tuż po wybuchu w pomieszczeniu pojawiły się płomienie. Lokatorzy próbowali ugasić pożar do momentu przyjazdu straży pożarnej i w dużym stopniu udało im się opanować ogień.

Przyczyną wybuchu było prawdopodobnie rozszczelnienie butli. Dwie osoby zostały poszkodowane i wymagały opieki zespołu medycznego. Ostatecznie zapadła decyzja o przewiezieniu lokatorów do szpitala.

Bartłomiej Wójcik, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Skierniewicach

 

Jak oceniasz ten artykuł?

  • 0
    BARDZO PRZYDATNY
    BARDZO PRZYDATNY
  • 0
    ZASKAKUJĄCY
    ZASKAKUJĄCY
  • 0
    PRZYDATNY
    PRZYDATNY
  • 0
    OBOJĘTNY
    OBOJĘTNY
  • 0
    NIEPRZYDATNY
    NIEPRZYDATNY
  • 0
    WKURZAJĄCY
    WKURZAJĄCY
  • 0
    BRAK SŁÓW
    BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA