Bieg Leśnika w Skierniewicach za nami [zdjęcia]

25 września 2016Przeczytaj Artykuł

IV Bieg Leśnika przeszedł do historii. Zawody rozegrano w sobotę (24.09), a rywalizowano na dwóch trasach prowadzących po Bolimowskim Parku Krajobrazowym. Uczestnicy zmagali się na dystansach 10 i 3 kilometrów.

Pierwszy z biegów wygrał Andrzej Wojtczak z Osuchowa, który pokonał trasę w czasie 34:18. Drugi był skierniewiczanin Piotr Wijata (35:04). Podium uzupełnił Tomasz Kunikowski z Łowicza (36:13). Sklasyfikowano w sumie ponad 100 uczestników.

Drugi dystans wygrał Damian Bednarek z Rawy Mazowieckiej (11:50), przed Radkiem Bednarkiem i Szymonem Noskiem (także Rawa Mazowiecka). Na dystansie 3 kilometrów sklasyfikowano 88 zawodników.

Na trasie na uczestników czekały niespodzianki, a na mecie efektowne, pamiątkowe medale, które, obok koszulek startowych, stanowiły część pakietu biegacza.