Feta Unii po ostatnim meczu w okręgówce

10 czerwca 2016Przeczytaj Artykuł

Podopieczni Kamila Sochy zakończyli rozgrywki 2015/16 wysokim zwycięstwem nad Macovią Maków. Unia w meczu, który był pożegnaniem z kibicami i klasą okręgową pokonała rywali 6:2. W rozgrywkach 2016/17 skierniewiczanie powalczą w IV lidze.

Środowy (8.06) mecz na stadionie przy ulicy Pomologicznej był bardzo jednostronny. Gospodarze dominowali od pierwszych minut, czego potwierdzeniem może być wynik do przerwy 3:1. Po zmianie stron, Unia nie zwalniała tempa zdobywając trzy kolejne bramki. Goście odpowiedzieli raz, a od 80. minuty grali w 10. Trzy bramki dla zwycięzców zdobył Patryk Bojańczyk, dwie Tomasz Cybulski, a jedną Jakub Papież.

Więcej o zakończeniu sezonu w klasie okręgowej i niższych ligach w wydaniu "Głosu Skierniewic i Okolicy" z 16 czerwca. tekst i fot. Adam Michalski