Pierwsze zwycięstwo Unii

25 sierpnia 2016Przeczytaj Artykuł

Piłkarze Kamila Sochy wygrali pierwszy mecz w sezonie. W środę (24.08) Unia Skierniewice na stadionie przy ulicy Pomologicznej pokonała LKS Kwiatkowice 6:0.

Gospodarze prowadzili do przerwy 4:0, po bramkach: Konrada Kowalczyka, Krystiana Szambelana, Patryka Bojańczyka i Szymona Kiwały. Po zmianie stron miejscowi podwyższyli prowadzenie, a do bramki przyjezdnych trafili: Szambelan po raz drugi i Jakub Papież.

Gospodarze szybko przejęli kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami i po kilkunastu minutach było już 2:0. Później goście stracili wiarę na korzystny wynik i pierwsza wygrana Unii w sezonie stała się faktem. - Nie popadamy w euforię, ale nie ukrywam, że było to dla nas ważne zwycięstwo. Po trzech remisach, trzy punkty były dla zespołu bardzo ważne. Morale jest dobre, a przed nami bardzo ważny mecz - podkreślił Kamil Socha-trener Unii. Skierniewiczanie w weekend zagrają z jednym z głównych faworytów do awansu do III ligi - Zjednoczonymi Bełchatów Ttekst i fot. Adam Michalski

Więcej o meczu w najnowszym (1.09) wydaniu "Głosu Skierniewic i Okolicy".