Ważne zwycięstwo Wojownika

27 marca 2016Przeczytaj Artykuł

W sobotę, 26 marca, żeńska drużyna Wojownika Skierniewice rozegrała swj drugi mecz w rundzie rewanżowej III ligi. Tym razem rywalem była skierniewickiego zespołu była Pisia Zygry. Wyjownik wygrał ten mecz 2:0. - Stan boiska w Zygrach pozostawiał wiele do życzenia, co uniemożliwiało dokładne rozegranie piłki mwi Robert Dobczyk, trener Wojownika. - Nic więc dziwnego, że pierwsza połowa przebiegała pod hasłem ,,przyzwyczaić się do nierwnej nawierzchni i dostosować do niej sposb gry''. Po przerwie roszady w ustawieniu skierniewiczanek i zmiana stylu gry przyniosły pożądane efekty w postaci dwch bramek, ktre zdobyły: Beata Chrzanowska i Dominika Kozłowska. Nadal liczymy się w walce o mistrzostwo III ligi. Po zwycięstwie nad Pisią Wojownik awansował na pierwsze miejsce w tabeli. Skład Wojownika: Jagoda Kumosińska, Agata Stokwisz, Patrycja Wjcik, Michalina Walczak, Katarzyna Godyń, Kinga Sawicka, Justyna Tomczyk, Natalia Frączek, Julia Reczulska, Dominika Kozłowska Dominika, Anna Dudkiewicz, Marlena Nowakowska, Beata Marlena, Beata Chrzanowska, Roksana Zwolińska, Julia Czekalska. Tomi, fot. arch