Widok lepszy od Widzewa

31 października 2016Przeczytaj Artykuł

Bardzo ważne i cenne zwycięstwo w rozgrywkach I wojewódzkiej ligi trampkarzy odnieśli piłkarze Widoku Skierniewice. Podopieczni Rafała Rożka (rocznik 2002) pokonali na stadionie przy ulicy Nowobielańskiej Widzew Łódź 3:0.

Bramki dla zwycięzców zdobyli: Tomasz Fastyn, Piotr Kłąb i Maciej Dudkiewicz. W ekipie gości wystąpił wychowanek Widoku - Jakub Jasiński. - Całą drugą połowę graliśmy w "10", po czerwonej kartce w ostatniej minucie pierwszej połowy dla bramkarza Miłosza Ozimka. Mimo tego trzy punkty zostały w Skierniewicach. Jestem zadowolony z postawy zespołu - podkreślił opiekun rocznika 2002 - Rafał Rożek. Widok po minionym weekendzie jest wiceliderem rozgrywek.

Dziś zdjęcia z meczu Widok-Widzew. Więcej o spotkaniu i występach młodzieżowych drużyn ze Skierniewic w najnowszym (3.11) wydaniu „Głosu Skierniewic i Okolicy". tekst i fot. Adam Michalski