Miejsce: Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach

Data rozpoczęcia: 22.03.2019

Kroniki i zdjęcia pozwalają dorosłym Wiercipiętom powrócić na chwilę do lat dzieciństwa.

Kroniki i zdjęcia pozwalają dorosłym Wiercipiętom powrócić na chwilę do lat dzieciństwa. (fot. Joanna Młynarczyk)

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zorganizowało wyjątkowy wieczór wspomnień (22.03), podczas którego przypomniano działalność Estrady Dziecięcej Wiercipięty - zespołu stworzonego i kierowanego przez Marka Kwiatkowskiego od 1981 r. Otwarta została także wystawa pamiątek, na której znalazły się m. in. zdjęcia, plakaty i kroniki zespołu.

Piękne kostiumy, wywołujące radość choreografie i wreszcie energiczne, kochające teatr, taniec i zabawę dzieciaki – to właśnie Wiercipięty. Za nimi kilkaset koncertów w całym kraju, a nawet za granicą. Dziś, dorośli członkowie zespołu, niewątpliwie mają co wspominać. Na spotkanie, jakim był wieczór wspomnień w CKiS przyszli ze swoimi dziećmi, przyprowadzili przyjaciół. Swego czasu Wiercipięty były jednym z najpopularniejszych zespołów województwa skierniewickiego. Gdziekolwiek pojawili się podbijali serca publiczności. Dziś o działalności estrady przypomina najnowsza wystawa pamiątek otwarta w CKiS. Koniecznie trzeba ją zobaczyć. Stacja Centrum zaprasza.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2487 sekundy