(Fot. KMP Skierniewice)

Ukradła zdrapki ze sklepu w centrum Skierniewic, w którym pracowała i wygrała 1 500 zł – teraz grozi jej do 5 lat więzienia.

Pracująca w sklepie sieciowym w centrum Skierniewic od stycznia tego roku 28-letnia skierniewiczanka postanowiła dorobić sobie do pensji i z zaplecza sklepu ukradła zdrapki do gier losowych. Wygrane losy realizowała w różnych sklepach w mieście, w sumie zdobyła w ten sposób prawie 1 500 złotych.

Kradzież wyszła na jaw, gdy właściciela sklepu zaniepokoiła informacja o aktywacji zdrapek, których w ogóle nie wystawił do sprzedaży. Na zapleczu też ich nie było.

– System skonstruowany jest między innymi tak, że aktywacja jednej zdrapki, powoduje aktywację sprzedażową danego pakietu zdrapek w ramach tak zwanej autosprzedaży – tłumaczy Justyna Florczak-Mikina.

O kradzieży powiadomiono policję. Funkcjonariusze zwrócili się do wydawcy oraz dystrybutora zdrapek o informacje na temat możliwych miejsc odbierania wygranych. Okazało się, że pojedyncze wygrane losy realizowane były w różnych sklepach w Skierniewicach. Policjanci wykorzystując różne informacje zebrane w tej sprawie ustalili, że sprawczynią kradzieży zdrapek może być 28-letnia pracownica sklepu. W czwartek (2.07) rano przeszukano jej mieszkanie i znaleziono 58 różnego rodzaju zdrapek do gier losowych.

Za kradzież kobiecie grozi do 5 lat więzienia.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.223 sekundy