(fot. Joanna Młynarczyk)

Z kameralnym koncertem przyjechał do Skierniewic zespół Tarapaty. Iwona Konecka, Alicja Brudło i Piotr Śnieguła zainaugurowali nowy cykl letnich koncertów pod jabłonkami.

Był to ich pierwszy występ po przerwie spowodowanej epidemią, ale nie pierwszy w Skierniewicach. W rodzinnym mieście jednej z członkiń zespołu, Iwony Koneckiej, wystąpili drugi raz. Półtora roku temu zagrali w sali Strakacza przy okazji imprezy Spotkajmy się w Skierniewicach.

– Tym razem gramy kameralnie w plenerze, jabłonki tu wyglądają klimatycznie, pasują do naszego programu, do tego, jaki jest nastrój naszej muzyki – mówią członkowie zespołu Tarapaty.

A na ten złożyły się piosenki o tarapatach miłosnych, ale też numery z przesłaniem.

– Większość to teksty i melodie moje i Alicji, jeden numer jest Piotra – mówi Iwona Konecka. – Tarapaty są po to, żeby ludziom było miło przez chwilę, staramy się taką atmosferę na koncercie wprowadzać, żeby można było posłuchać muzyki, ale też pomyśleć trochę. Nasze opowieści są słodko-gorzkie i dlatego choć czasem opowiadamy o smutnych sytuacjach, problemach, to staramy się opowiedzieć o nich z przymrużeniem oka, żartem, żebyśmy sami nabierali dystansu do rzeczywistości – opowiada.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 3

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.299 sekundy