z miasta

na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 września 2020 | 19:35 komentarzy 6

(Fot. Sławomir Burzyński)

Wypadek na skrzyżowaniu w Skierniewicach, utrudnienia w ruchu.

Przed godziną 19 (29.09) na skrzyżowaniu ulicy Mszczonowskiej i Pomologicznej w Skierniewicach zderzyły się dwa samochody osobowe – porsche cayenne na skierniewickich numerach rejestracyjnych oraz saab 9-3 na numerach warszawskich.

AKTUALIZACJA

Według wstępnych ustaleń policji saab, którym jechało dwoje mieszkańców z rejonu żyrardowskiego, poruszający się ulicą Mszczonowską w kierunku centrum miasta, na skrzyżowaniu zderzył się z porsche nadjeżdżającym ulicą Pomologiczną od strony alei Niepodległości. Prawdopodobnie w tym czasie nie działała sygnalizacja świetlna i pierwszeństwo przejazdu miał porsche.

Pomocy medycznej udzielono pasażerce saaba oraz kierowcy porsche.

Na miejscu jest karetka pogotowia, policja i straż pożarna, ulica Pomologiczna od strony hali OSiR jest nieprzejezdna. Utrudnienia w ruchu maja potrwać do godziny 22.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 13

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY
 • 2
  WKURZAJĄCY
 • 3
  BRAK SŁÓW

6Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Miaukot 6 miesiąc temuocena: 75% 

  Nie chce nic mówić ale to już kolejny wypadek spowodowany przez żonę Pana doktora czytaj kierowca porshe. Za każdym razem z jej winy A wychodziło że z winy poszkodowanego. Baba nie umie jeździć dajcie spokój. Znowu wyłożą pieniądze i sprawy nie będzie

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~czytelnik 5 miesiąc temuocena: 86% 

  Na ul. Pomologicznej ciągle bałagan ! a osoby odpowiedzialne ignorują problem i wyciszają ! Dalej na ul. Pomologicznej są namalowane krzywe pasy , zaśmiecony jeden pas zanieczyszczeniami typu fizycznego , które zwiększają niebezpieczeństwo, ograniczją przyczepność opon dlatego że jeden pas ruchu przyjął się powszechnie jako parking dla mieszkańców bloków a przez to kierowcy w ulicy Pomologicznej mają przy skrzyżowaniu z ul. Mszczonowską osłabioną widoczność i możliwość manewru. Firmy zajmujące się konserwacją ulicy nie mogą ani wyczyścić dobrze jezdni ani nawet namalować prosto pasów na jezdni.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mieszkanka 4 miesiąc temuocena: 33% 

  Wystarczy awaria świateł i wychodzi, jak kierowcy znają przepisy ruchu drogowego. Przykre.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~witke 3 miesiąc temuocena: 75% 

  "...poruszający się ulicą Mszczonowską w kierunku centrum miasta, na skrzyżowaniu zderzył się z porsche nadjeżdżającym od alei Niepodległości.. " - normalnie magicy, zderzyli się na skrzyżowaniu ulic, które się nie krzyżują

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~BaJaNeK 2 miesiąc temuocena: 100% 

  chyba nadal nie bardzo poprawione , bo jak można jechać Pomologiczną od strony Niepodległości w stronę Mszczonowskiej :) to raczej jadący ulicą Kopernika od strony Niepodległości :) Panie Sławku , weź Pan urlop i odpocznij od tej wiecznej gonitwy za kolizjami albo leć Pan do 'eureki' po jakiś 'globus skierniewic' :D

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~burz 1 miesiąc temuocena: 0% 

  Czyli skrót myślowy jest nieczytelny, trza kawę na ławę. Ok, poprawione ;)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.3346 sekundy