Jak oni się świetnie potrafią bawić
26 lutego 2020 | 09:21
W minionym tygodniu, w remizie OSP Wiskitki, odbył się wielki bal karnawałowy. Na karnawałowo – ostatkowe spotkanie, zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Wiskitek, przybyło około 80 osób. Wszyscy bawili się doskonale przy muzyce DJ JACA. Organizatorzy zatroszczyli się o wystrój sali, ciepłe danie, gorące napoje, karnawałowe wypieki,...
KOMENTARZE
~ Fan Profesora Miodka
Panie Bartoszu, z całym szacunkiem- "W kuchni wybuchła butla gazowa, w której znajdowało dwóch... do: Wybuch butli gazowej w domu. Dwie osoby w szpitalu
~ Śluzowiec Klnowiec
Jeszcze rok a Chińczycy lub inni Azjaci stworzą formę w 3 D nogi antylopy . Dołączą ją jako... do: Minister infrastruktury podpisał decyzję. Pod Skierniewicami powstanie ścieżka rowerowa wzdłuż krajowej siedemdziesiątki
~ Ścieżka do nieba
Światowe elity polityczne od najniższego szczebla do najwyższego myślą jak wzbogacić samych... do: Minister infrastruktury podpisał decyzję. Pod Skierniewicami powstanie ścieżka rowerowa wzdłuż krajowej siedemdziesiątki
~ Tom
Gonić PSLuchów! do: Zarząd województwa łódzkiego rozliczony za budżet. W sejmiku spór o szpitale, inflację i fundusze UE