Wybierz swój region: Wszystkie regiony Skierniewice Rawa Mazowiecka Żyrardów Brzeziny

Poniedziałek, 22 października 2018
Masz problem, widzisz coś, co powinni zobaczyć inni - skontaktuj się 727 011 111 lub kontakt@glossk.pl
REKLAMA

Mimo upływu czasu nie uniknie odpowiedzialności

07.08.2017 - Rawa Mazowiecka - Prawo i bezprawie

Rawscy policjanci, wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, zatrzymali 51-letniego łodzianina podejrzanego o kradzież samochodu ciężarowego z ładunkiem. Wartość strat wyniosła milion złotych.

Do zdarzenia doszło 16 lutego 2017 roku. Właściciel jednej z rawskich firm transportowych powiadomił policjantów o kradzieży z placu samochodu ciężarowego scania z naczepą. Na naczepie znajdował się ładunek opon. Właściciel straty oszacował na milion złotych. Jeszcze tego samego dnia okazało się, że skradziony pojazd stoi na parkingu w Piotrkowie Trybunalskim. Samochód razem z ładunkiem wrócił do właściciela.

Policjanci nadal prowadzili ustalenia w tej sprawie. Dzięki współpracy z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi 3 sierpnia 2017 roku rawscy policjanci zatrzymali w Łodzi 51-letniego mężczyznę podejrzewanego o tę kradzież. Był zaskoczony i nie stawiał oporu. Usłyszał zarzut kradzieży mienia znacznej wartości. Za taki czyn grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.   
KWP Łódź

Komentarze

Dodaj komentarz